Verslag: Rob
Na de teleurstellende nederlaag vorige week tegen DVVA, moest Ajax Zaterdag 2 zich herpakken tegen hekkensluiter Argon 2. Argon 2 had spelers uit hun O23-team opgeroepen in een poging degradatie te ontlopen, maar dit mocht niet baten. Ajax was duidelijk de betere ploeg en liet er geen twijfel over bestaan wie de overwinning verdiende.

Al vroeg in de wedstrijd nam Ajax de controle en binnen korte tijd stond het 3-0, dankzij doelpunten van Renzo Neuhaus (2x) en Joep Wouters van den Oudenweijer. Ajax leek op weg naar een monsterscore, maar een vermeende penalty werd na advies van de grensrechter afgekeurd wegens buitenspel. Vlak voor rust wist Renzo Neuhaus echter alsnog zijn hattrick te voltooien, waardoor Ajax met een comfortabele 4-0 voorsprong de rust inging.

Na de pauze zakte het niveau van de wedstrijd enigszins in, maar Ajax bleef de bovenliggende partij ondanks twee keer geel en dus rood voor Jamie Dettmer. De ingevallen Roman Lichvar zorgde voor gevaar en ook Rydell Frankel kreeg een kans, maar zijn poging ging naast. Trainer Tobiasen bracht vervolgens Ojani Simons en Danilo Ruperti in het veld, twee snelle buitenspelers, om de aanval nieuw leven in te blazen. Dit bleek een gouden zet, want vooral Danilio Ruperti ontketende zich in de slotfase. Hij wist nog twee keer te scoren, waardoor de eindstand op een overtuigende 6-0 kwam.

Met deze ruime overwinning revancheerde Ajax Zaterdag 2 zich optimaal voor de slechte prestatie van vorige week. Argon 2 werd dieper in de degradatiezorgen geduwd en blijft de hekkensluiter van de competitie.

Recente reacties